Kadra KĘTY

Każdy z naszych nauczycieli  i członków zespołu jest inny, ale łączy nas TROSKA o dzieci ich potrzeby. Dbamy  o rodzinną atmosferę ciepła, bezpieczeństwa i spokoju. Chętnie doskonalimy swój warsztat pracy, by dzieci w naszym przedszkolu czuły się kochane i radosne.

EWA - Dyrektor naszego przedszkola. Dba o sprawy organizacyjne i zarządza naszą placówką. Czuwa nad właściwym funkcjonowaniem przedszkola. Wyznaje wartości chrześcijańskie oraz rodzinne, które są fundamentem działania naszej placówki. W swojej pracy szerzy ideę: "służyć dzieciom, pomagać rodzicom z Panem Bogiem", która swoją radą i ciepłym słowem wspomaga dzieci, rodziców oraz nauczycieli.

"Nie wystarczy, aby dzieci były kochane trzeba, aby jeszcze o tym wiedziały". - Św. Jan Bosko

ILONA - Wicedyrektor, nauczyciel w grupie Starszaków, pedagog. Od wielu lat  tworzy codzienność naszego przedszkola. Rozwiązuje wszelkie problemy i jest naszym prawdziwym sterem. Nauczyciel z pasją i sercem. Każdego dnia swoim ciepłym słowem i mądrością i doświadczeniem, dzieli się z dziećmi, rodzicami i nami wszystkimi! Cudowny nauczyciel, wyjątkowy człowiek.

Pani Ilona o sobie: "Pracuję w naszym przedszkolu od 7 lat, a od 2 pełnię także funkcję wicedyrektora. W swojej pracy najbardziej lubię brak monotonii i radość z obserwacji rozwoju dziecka. Radość dziecka z osiągniętego sukcesu uskrzydla mnie i dodaje energii do pracy na kolejne dni"

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali." - Jan Paweł II

ANIA - Nauczyciel w grupie Średniaków. Doświadczony, uważny nauczyciel. Bardzo dobry wychowawca. Utalentowana muzycznie: tańczy, śpiewa i uwielbia zajęcia rytmiczne z dziećmi. Jej spokój, opanowanie i pogoda ducha udzielają się dzieciom i nam wszystkim w przedszkolu każdego dnia.

Pani Ania o sobie: "Pracuję w naszym przedszkolu od 3 lat i praca z dziećmi przynosi mi dużą satysfakcję i radość. Szczególnie lubię prowadzić zajęcia muzyczno- rytmiczne. Moją pasją jest taniec towarzyski góralski. Staram sie wplatać te elementy w moje zajęcia. W naszym przedszkolu czuję się jak w domu.”

" Bóg nie wybiera zdolnych, ale uzdalnia tych których wybrał" - Autor nieznany

BASIA -  Nauczyciel w grupie Maluszków, nauczyciel języka angielskiego, koordynator Powszechnego Programu  Dwujęzyczności "Billingual Future". Zawsze pełna radości i entuzjazmu. Wulkan energii, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Jej głównym  atutem jest  pomysłowość. Jest wspaniałym przewodnikiem podczas codziennych zmagań z językiem obcym naszych przedszkolaków. Swoim optymizmem  i zapałem do pracy zaraża nas wszystkich każdego dnia, Uwielbia swoją pracę i widać to we wszystkich jej działaniach.

Pani Basia o sobie: "Od zawsze wiedziałam, że chce pracować z dziećmi. To one dają mi energię i motywację do pracy, Moją pasją są języki obce, zwłaszcza język angielski i kultura krajów anglojęzycznych. Staram sie przekazywać swoją wiedzę dzieciom w ciekawy dla nich sposób. Na pierwszym miejscu w swojej pracy stawiam uczucia i potrzeby dzieci. To one są dla mnie najważniejsze.

" Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały  świat" - J.Korczak

SYLWIA- Pogodna, spokojna, artystyczna dusza. Wszystko co stworzy jest piękne. Serdeczna  i pracowita. Swoją opiekuńczością otula naszych wychowanków każdego dnia. Wyrozumiała, cierpliwa i zawsze chętna do pomocy. W pełni oddana dzieciom.

Pani Sylwia o sobie: "Pracuję w naszym przedszkolu od 5 lat, praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość, każdego dnia dbam o ich bezpieczeństwo i uśmiech na twarzy. Szczególnie uwielbiam zajęcia plastyczne z dziećmi, gdy każde dziecko może wyrazić siebie i rozwijać swój talent. Praca w przedszkolu daje mi dużo radości i satysfakcji, którymi dzielę z dziećmi oraz innymi każdego dnia!''

"Każdy  ma coś co może dać innym'' - B.Bush

IRENA – „Pracuję w naszym przedszkolu od 15 lat codziennie odkrywam go na nowo. Praca wśród dzieci i tylu wspaniałych ludzi daje mi dużo radości. Zawsze służę pomocą i dobrym słowem.  Dbam, aby dzieciom posiłki  zawsze smakowały, żeby było czyściutko i żeby dzieci czuły się u nas jak w domu.”

"Miłość i praca są dla ludzi tym czym woda i słońce dla roślin"- J.Haidt

BASIA – „W naszym przedszkolu pracuję 15 lat i codziennie przychodzę do tej pracy z radością. Przygotowanie posiłków dla naszych przedszkolaków sprawia mi ogromną przyjemność, a uśmiechy na ich buziach jest najlepszą nagrodą.  Każdego dnia dzielę się z innymi swoim poczuciem humoru. Jestem zawsze gotowa do pomocy dzieciom, rodzicom jak i nauczycielom.”

'' Miarą Twojego człowieczeństwa jest wielkość troski o drugiego człowieka- Ks. Mieczysław Maliński